מערכת גילוי ואיתור עשן

מערכת גילוי ואיתור עשן

העשן מסוכן לא פחות מהשריפה עצמה, ולכן חברת י.מ.מ גילוי אש בע"מ מספקת מערכות גילוי עשן משוכללות אשר יכולות לאתר את העשן ברגע האמת ולפעול במהירות. לצורך עבודה זו מעסיקה החברה רק עובדים מיומנים אשר יודעים לעשות את מלאכתם נאמנה. כמו כן, ההתקנה מתבצעת רק בהתאם לתקנים הנהוגים בישראל – תקן UL, ת"י 1220, תקן NFPA 2001 וכדומה. זאת ועוד, החברה מבצעת תחזוקה של המערכות, בדיקה תקופתית ותיעוד מבוקר של כל תוצאות הבדיקות.

לאתר עשן ולהימנע מסכנה

שאיפת עשן לריאות עלולה לפגוע אף יותר, עוד לפני שהשריפה מגיעה בכלל אל האדם. אלה כמה דרכים שבהן אפשר להיפגע מעשן:

  • פגיעה כתוצאה מחום – האוויר המצוי באזור השריפה הוא אוויר חם מאוד הגורם לכוויות בפה ובאף. כך שאם אתם נמצאים בתוך מבנה סגור שיש בו עשן, חשוב להשתטח ולכסות את הפנים בבגד.
  • תופעת לוואי – העשן עלול ליצור תגובה דלקתית המתבטאת בבצקת או בהצטברות של נוזלים בריאות.
  • חוסר חמצן – העשן עלול לגרום לחנק, מכיוון שהוא מונע מהחמצן הנקי להגיע אל הריאות.
  • פגיעה כימית – כאשר השריפה פורצת בתוך בניין או מפעל, היא מכלה חומרים כימיים שונים. רעלים אלה מצטברים בתוך העשן ועלולים להיות מזיקים לאדם.
  • הצטברות זיהומים – העשן החוסם את הריאות עלול לגרום בסופו של דבר להצטברות של זיהומים בתוך הריאות.

כשיש חשש לכך שהאדם נחשף לעשן במהלך דליקה, חשוב לדווח על כך לכוחות ההצלה. הם גם יוכלו לטפל באדם הנמצא במצב של חנק או מצוקה, לבצע החייאה מלאכותית ולהסיע אותו במהירות לבית החולים כדי לבצע ניקוי רעלים.

האדם שמתקין את הציוד

מערכת גילוי ואיתור עשן היא מערכת משוכללת אשר יודעת לפעול באופן אוטומטי כאשר היא מגלה את הימצאותו של עשן בחלל החדר – היא פותחת את החלונות כדי שהעשן יוכל לצאת החוצה ומתריעה את הנוכחים. כדי שמערכת כמו זו תפעל בהצלחה, חשוב לפנות לאנשי מקצוע אשר עברו הכשרה מיוחדת. כמו כן, אחת לשנה מתבצעת בדיקה תקופתית, כך שהצוות המקצועי יכול לאתר תקלות, לתקן אותן ולספק לכם מערכת טובה ואמינה.

 

השירות ניתן בכל רחבי הארץ, לייעוץ חינם חייגו – 077-4201204

י.מ.מ גילוי אש בע"מ – חושבים אחרת

 כל הזכויות שמורות לחברת י.מ.מ גילוי אש בע"מ

השאירו פרטים:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר