התקנת ספרינקלרים

האם בבניין שלכם מותקנת מערכת ספרינקלרים לכיבוי אש? אם לא, יש לכם אפשרות לשקול התקנת ספרינקלרים כדי להגן על המבנה שלכם במקרה של שריפה. ייתכן שאתם מודאגים מהעלות של ביצוע התקנה כזו, עם זאת, העלות שווה את ההשקעה. הנזק שנגרם כתוצאה משריפה, יעלה ככל הנראה סכום גדול יותר מאשר התקנת מערכת הספרינקלרים מלכתחילה!

ישנם יתרונות רבים להחזיק מערכת כיבוי אש בבניין, וכדאי לשקול זאת ברצינו. כמו כן, בהתאם לחוק, עסקים מחוייבים להתקין מערכות כיבוי אש כדי להגן על העובדים והרכוש, ולמזער נזקים משריפה. אם אתם מעוניינים לערוך בדיקה מקיפה למבנה שלכם, ולבדוק אפשרות התקנת מתזים מקצועית ובטיחותית!

התקנת ספרינקלרים, נעשית על ידי מומחים לנושא בהתאם לתוכניות מסודרות. עסק הרוצה במערכת כזאת עושה זאת למען בטיחות אלו השוהים ומבקרים בו אבל גם לצורך קבלת אישור לרישיון עסק מהרשות המקומית. קבלת האישור בפועל נעשית מרשות הכיבוי וההצלה. אין ספק שמניעת אש חשובה מאוד ועשויה למנוע שריפות רציניות. חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש", פועלת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע מקיף.

התקנת ספרינקלרים – מוסיפה רבות לבטיחות

התקנת ספרינקלרים תורמת רבות לבטיחות מהסיבה העיקרית כי היא עובדת בצורה אוטומטית. יש בכל מערכת כזאת אמצעי התראה לאש ואמצעים לתגובה מהירה התוקפת את האש כבר עם פריצתה. בנסיבות רבות, המים המותזים מכבים את הדליקה המקומית ומונעת התפשטותה. ספרניקלרים הינם אביזרים המותקנים ברום התקרה ומחוברים לצנרת מים.

הצנרת מחוברת למערכת האינסטלציה האזורית וחייבת לקבל מים בלחץ גבוה כדי לפעול ביעילות. בכל התקן כזה קיים נוזל הרגיש לחום. כאשר החום עולה על 68 מעלות אזי הנוזל שובר את הזכוכית הקיימת ומתזי המים נכנסים לפעולה. העובדה שהם מותקנים בגובה מאפשרת פיזור יעיל לכיסוי שטח רב ככל האפשר. הספרינקלרים מותקנים בריחוק מתאים זה מזה כדי לתת כיסוי מרבי לכל החלל הרגיש. צוות מקצועי בוחן היטב את המקום, מקבל תוכניות של המבנה ומכין את התוכנית עבור המתקינים אשר מבצעים אותה בפועל. כך כל הנושא מכוסה היטב.

התקנת ספרינקלר

מדוע כדאי לשקול התקנת ספרינקלרים למבנה שלכם ?

  • התקנת ספרינקלרים נועדה לאפשר לכם לשלוט או לכבות שריפות בשלבים הראשונים. הדבר מקל ומאבטח את דיירי הבניין ומאפשר להם לצאת מהבניין ולכבאים לכבות כל שריפה שנותרה.
  • ספרינקלרים מפחיתים את האובדן והנזק לרכוש כתוצאה מאש. זה מאפשר לארגון שלכם לפעול ולשקם את עצמו מהר יותר, לאחר השריפה.
  • התקנת מתזים מספקת לכם שקט נפשי. שריפות הן תופעה שכיחה יחסית, ואין כמו לדעת שהבניין שלכם ודייריו בטוחים.

מערכות מתקדמות

מערכות מתקדמות כוללות גם אמצעים נוספים. הן מסוגלות לנתק אוטומטית ממקור החשמל, מסוגלות להתקשר ישירות ומיידית לרשות לכבאות, לקצין הבטיחות של העסק ולאנשים רשומים נוספים. מערכת מקצועית אשר המפרט שלה מקיף תתאים מאוד לדרישות ברשות לכבאות והצלה ותתרום רבות לטובת מתן אישור מתאים.

כיצד פועלת מערכת המתזים ?

מערכת ספרינקלרים היא סדרה של ראשי מתזים המחוברים בצינורות מים בבית. המערכת מסופקת ממקור מים אמין, כגון מאגר מים או אספקת מים ציבורית. לראש הממטרה יש אלמנט רגיש לחום המופעל לשחרור מים כאשר הטמפרטורה מגיעה לרמה המוגדרת של מעלות הנחשבת כמסוכנת ומראה על שריפה. מערכות אלו מופעלות עם ראש אחד בכל פעם, ואת רוב השריפות ניתן לכבות רק על ידי ראש ספרינקלרים אחד או שניים מופעלים. בדרך זו מערכת הספירנקלרים מונעת הרס של רכוש ונזקי מים מיותרים. המטרה של חברת י.מ.מ גילוי אש בע"מ היא לשמור על בטיחותכם ולמנוע נזקים משריפה. אם יש לכם שאלות לגבי בטיחות אש, ומה אתם יכולים לעשות כדי למזער את הסיכונים שלכם, אנא צור קשר עם חברת י.מ.מ גילוי אש בע"מ והם ישמחו לענות על שאלותיכם.

שירות מקצועי  

חברת "י.מ.מ גילוי וכיבוי אש" הינה בעלת מוניטין בתחום ומומלץ לקבל שירותיה המסורים והמקצועיים. הם מקיפים וכוללים, ייעוץ, הכנת מערכך בטיחות אש ומערכות בטיחות אחרות, ייצוג מול הרשות לכבאות והצלה, פעילות לקבלת אישור, ליווי כללי, פיקוח, הדרכה ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים והשתלמויות ומתן שירותים מרבים ללקוחות מגוונים לאורך השנים

השירות ניתן בכל רחבי הארץ, לייעוץ חינם חייגו – 077-4201204

י.מ.מ גילוי אש בע"מ – חושבים אחרת

 כל הזכויות שמורות לחברת י.מ.מ גילוי אש בע"מ
התקנת ספרינקלרים

השאירו פרטים:

מתזים

מוצרי כיבוי לבית ולגינה

מתזים ממלאים תפקיד מכריע בבטיחות האש עבור עסקים, ומספקים תגובה מיידית לכיבוי שריפות ולהגנה על נפש ועל רכוש. מערכות כאלה מורכבת מצינורות וראשים, שנועדו לזהות

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר